GEL - LAKY

Nastává převratná éra v lakování nehtů. Salon Lúca nabízí službu lakování nehtů gel - laky. Jedná se speciální laky na nehty, které se aplikují na přírodní nehty a pak se vytvrdí v UV lampě. Jsou to laky s vlastnostmi gelu a trvanlivostí cca 3 týdny.

Gel laky se dají použít na lakování nehtů na rukou i na nohou. Vyrábějí se v různých barevných odstínech, takže jistě každá žena najde pro sebe to pravé.

Manikúra, modeláž a zdobení nehtů.

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová, či plísňová infekce.

Manikúra je často nabízena ve specializovaných kosmetických salónech a nehtových studiích. Součástí manikúry může být i lakování nehtů či instalace umělých nehtů.

Předpokládá se, že manikúra byla provozována již před 5000 lety v Indii.

P-Shine

Znáte?

Už jste slyšeli o speciální manikúře, která se nazývá P-Shine, jejímž výsledkem jsou přirozeně působící nehty? Tak  pokračujte a seznamte se v následujícich článcích s novou metodou péče o nehty.

Počátek

Název P-Shine se zrodil v Japonsku už v roce 1958, ale již před mnoha a mnoha lety tuto metodu používaly v císařském paláci gejši, které si tak zkrášlovaly své nehty. Měly je vždy lesklé a krásné, aniž by používaly jakékoliv laky. Vystačily si pouze s jednoduchým nanášením vosku a leštěním.

Zpátky k vašim nehtům

Jako první je potřeba vědět, že P-Shine kvalitně provede jen proškolená manikérka. Metoda začíná pečlivým umytím rukou. Nehty následně projdou klasickou manikúrou, to znamená, že se dodatečně upraví délka a tvar nehtů, popřípadě zastřižení kůžičky atd. Pro P-Shine je nutné uhladit povrch nehtů měkkým papírovým pilníčkem. Pokud máte nehty rýhované, použije se o trochu drsnější pilníček. Ohlazené nehty se dále odmastí speciálním odmašťovačem. Na konec zbývá nanést na nehet pomocí leštítka s jelenicovým povrchem včelí vosk s mateří kašičkou a nehet uhladit. Veškeré činnosti spojené s P-Shine by měly probíhat jedním směrem.

Ještě nemáte dost?

Lesklosti nehtů se dosáhne tím, že se použijí pudrové prášky z drcených lastur. Ty se musí do nehtu pečlivě zahladit, aby vytvořily souvislou lesklou plochu.

A co lak?

Lak dokáže zpevnit nehty jen tomu, kdo je má zdravé a pevné. U někoho se může dokonce stát, že vlivem působení laku nehty křehnou. P-Shine manikúra nehty zároveň vyživuje, zpevňuje, prokrvuje a podporuje je v dalším růstu.

 

Fotogalerie: Zdobení nehtů

Kontakt

Salon Lúca

salonluca@seznam.cz

Nuselská 72
Praha 4 - Nusle
140 00

723 671 450
261 223 699

Vyhledávání

Ceník manikúra

 

Modeláž nehtů celé                590,-

Doplnění nehtů UV gelem

                                    350,- až 450,-

Potažení přírodních nehtů     350,-

Nový nehet                                 50,-

Manikúra                                  150 ,-

Manikúra s francouzským lakováním                                 220,-

Lázeńská manikúra                280,-

P-shine +  základní manikúra                                  250,-

Odlakování                                15,-

Kamínek   ks                                 5-,

Obtisk      ks                                10,-

Parafínový zábal na ruce         80,-

Lakování                                     40,-

Lakování Francie                       70,-

Gel lak                                       350,-

Lochy

Vytvořeno službou Webnode