Masáže

 

KLASICKÁ MASÁŽ

Relaxační a rekondiční masáž je prováděna za pomocí masážních hmatů pro okamžitý účinek nebo jen regeneraci. Pomáhá při bolestech hlavy, zad a ztuhlých svalů.

40min . . . . 450,-Kč    Záda + šíje

60min . . . . 600,-Kč    Celé tělo

70min . . . . 580,-Kč    Záda + šíje + zábal-mořské bahno

( mořské bahno - uvolňuje bolavé svaly,klouby a dodá tělu minerály )

 

AROMA MASÁŽ

Je terapie pro mysl i tělo…s pomocí nahřátého aroma-oleje se pomalými masážními pohyby uvolní svaly, poté postupně celé tělo a zároveň přivede do psychické pohody.

60min . . . . 580,-Kč

90min . . . . 780,-Kč

 

MASÁŽ OBLIČEJE

Masážní technikou za pomocí vybraného oleje či séra se regeneruje pružnost tkání,uvolní svalové křeče a působí jako prevence mimických vrásek. Uvolní se mozkové centrum a přivede tak mysl do naprosté pohody.

30min . . . . 250,-Kč

40min . . . . 300,-Kč   + ultrazvuková špachtle

 

SOY SOY MASÁŽ OBLIČEJE

Speciální masáž obličeje s pomocí kyseliny hyaluronové -„JALURONIA“ a Soy Soy-oleje, se intenzivně vyhlazují vrásky, obnovuje se pevnost pokožky a navrací hydrataci pokožky.

30min . . . . 350,-Kč

40min . . . . 400,-Kč  + ultrazvuková špachtle

 

 

                    THALASPA - TERAPIE

    Během těchto zábalů se používají přírodní mořské produkty (sůl, řasy, hlína, bahno) z pobřeží Francie. A díky vysokému obsahu aktivních látek a zvláštní technice masáže, již po několika procedurách pozorujete zmenšení objemu a pokožka se stává hladší a pevnější.

 

PROGRAM - PLOCHÉ BŘÍŠKO (KRIOPLAST)

Šoková procedura s účinkem „plochého bříška“. Maska obsahuje zelený čaj, řasu Laminaria a minerály, které zvyšují elasticitu pokožky a tonus břišního svalu.

60min . . . . 700,-Kč (peeling, zábal, masáž, krém)

 

PROGRAM - REDUKCE CELULITIDY

Ručně prováděná masáž v oblasti hýždí a stehen, která aktivuje spalování tuků spolu se zábalem, který obsahuje chaluhy s jodem, zlepšuje pevnost pokožky a pomáhá ke snížení tukových usazenin - čímž pomáhá snížit či omezit příznaky celulitidy.

60min . . . . 700,-Kč  (peeling, zábal, masáž, krém)

90min . . . . 980,-Kč  (peeling, zábal, masáž, krém)

 

PROGRAM - ZMENŠENÍ OBJEMU

Procedura pomáhá se zbavit zbytečných centimetrů již po několika aplikacích. Samozahřívací maska obsahuje řasy Laminaria a mořské bahno, aplikuje se na problematické zony a tím aktivně pomáhá ke snížení tukové tkáně a odvádět škodliviny z těla.

60min . . . . 700,-Kč   (peeling ,zábal, masáž, krém)

90min . . . . 980,-Kč   (peeling ,zábal, masáž, krém)

 

PROGRAM - ZPEVNĚNÍ

Procedura vhodná při ztrátě pružnosti a hydratace pokožky nebo k obnovení po porodu. Maska se aplikuje na problematické zony a jejím účinkem tak zpevní měkké tkáně.

60min . . . . 700,-Kč   (peeling, zábal, masáž, krém)

90min . . . . 980,-kč   (peeling, zábal, masáž, krém)

Pro účinek se doporučuje - 10 ošetření, 2x týdně, poté 1x měsíčně

Ideální je kombinovat - program HUBNUTÍ s programem ZPEVNĚNÍ

 

PROGRAM - ZÁDA + RUCE

Provede se intenzivní ruční masáž a poté se nanese mořské bahno, které do hloubky uvolní bolavé svaly, klouby a dodá tělu minerály. Lze si vybrat z druhů bahna - hřejivé nebo chladivé.

60min . . . . 580,-Kč   (masáž, zábal, krém)

 

PROGRAM - LEHKÉ NOHY

Provede se intenzivní ruční masáž a poté se nanese mořské bahno, které do hloubky uvolní bolavé svaly,klouby a dodá tělu minerály. Lze si vybrat z druhů bahna - hřejivé nebo chladivé.

60min . . . . 580,-Kč   (masáž, zábal, krém)

 

PROGRAM - DETOXIKACE  "WRAP COUNTOUR"

Skvělý start  pro zahájení zeštíhlujícího programu. Jedná se o detoxikační proceduru, při které se lze zbavit až několika cm.

Bandáže nasycené ve specialní WRAP-lázni, se  aplikují na celé tělo, které navlékneme do speciálního obleku. Doporučuje se upravit jídelníček a zvýšit aktivitu sportem…, a po celou dobu „kúry“- pít čaj Lymfoven či na detoxikaci. Již po 2 či 3 zábalu je viditelný účinek v cm.

90min . . . .1400,-Kč

 

PROGRAM - JEN PRO MUŽE - ZHUBNI BŘICHO

Speciální procedura pro pány, kteří se snaží zhubnout v oblasti břicha či zeštíhlet v pase a uvolnit bolesti zad a nohou. Provede se intenzivní masáž, nanese maska na břicho a při jejím účinkování se provádí masáž nohou a chodidel.

60min . . . . 880,-Kč    (peeling, masáž, maska, krém)

        

                EXCLUSIVE PROCEDURY

    Při těchto procedurách se používají pouze přírodní produkty a oleje nejvyšší kvality z Itálie a speciální techniky masáží…dodávají exkluzivní pocit uspokojení mysli,duše i těla .

 

BYLINNÉ MĚŠCE

Léčebná relaxační masáž s pomocí „nahřátých bylinných měšců“ a nahřátého sezamového oleje, který uvolňuje napětí hluboko ve svalech a dodává tělu energii a vitalitu. Je to skutečný pocit relaxace. V závěru procedury lze provést i masáž obličeje a hlavy.

60 min . . . .  980,-Kč   (pouze tělo)

90 min . . . .1280,-Kč   (tělo+obličej+hlava)

 

TIBET

Velmi intenzivní masáž pomocí „nahřátých měšců“ plněných krystalky himálajské soli a magnetických kamínků a spolu s teplým mandlovým olejem dodají Vašemu tělu  energii, vitalitu a způsobují silnou drenáž tekutin. Měšce prohřejí svaly a uleví od bolesti zad,kloubů,krční páteře a působí intenzivně proti celulitidě.

60 min . . . . 980,-Kč

 

NASYCENÉ OBVAZY

Šoková procedura proti celulitidě, nadváze a na zpevnění pokožky - na nohy, hýždě a břicho. Pomáhají i odvádět tekutiny z těla a zpevňovat cévy. Možnost výběru ze 3 druhů  (thermo, chladivé, s mořskou vodou)

60 min . . . . 580,-Kč   (peeling, masáž, obvazy,krém)

 

SÓJA A RÝŽE

Speciální ošetření těla i obličeje proti stárnutí pokožky a zároveň její zpevnění a navrácení hydratace. Jedná se o exkluzivní masáž pomocí směsi -100% sóji a rýže.

90 min . . . . 980,-Kč   (peeling,100% směs rýže a sóji,masáž,krém)

 

PEPŘOVÝ ZÁBAL

Speciální procedura, při níž se používají 2 druhy masážních technik (lymfatická a odblokující). Velmi pozitivně působí na celulitidu, nervový systém a odvádí  toxiny z těla. Pepřová voda je velmi vhodná na „lupenku“. Je zde zahrnuta i lehká “aroma“ masáž obličeje.

90 min . . . . 980,-Kč   (pepř. peeling,2 druhy masáže,zábal,krém)

 

ČOKOLÁDA

Procedura zaměřená na stres, únavu a špatnou náladu. Právě tato relaxační masáž pomocí 100% čokolády rozpuštěné v teplém mandlovém oleji - dodá tělu hydrataci a výživu a navíc vůně čokolády zahání depresi. Je prokázáno, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, vitamíny a minerály…, společně působí proti stárnutí kůže.

(peeling, olej sladké mandle +100% čokoláda - masáž a zábal, čokol.krém)

90 min . . . . 980,-Kč

 

RAŠELINA

Doporučeno pro klienty s citlivou pokožkou a s nemocí štítné žlázy. Hluboce působí proti celulitidě, odvádí vodu z těla, zbavuje otoků a čistí pokožku.

90 min . . . . 980,-Kč   (peeling,100% rašelina - zábal, masáž, krém)

 

MOŘSKÉ BAHNO

Mořské bahno prohřívá a zároveň uvolňuje bolavé svaly, klouby a ztuhlé tkáně. Dodává tělu velké množství minerálů, stimuluje krevní oběh a regeneruje pokožku. Možnost výběru druhu bahna - hřejivé, chladivé, relaxační s minerály.

90 min . . . . 980,-Kč   (peeling, zábal, masáž, krém)

 

LÁVOVÉ KAMENY

Speciální relaxační masáž s pomocí nahřátých lávových kamenů postupně prohřeje celé tělo a odstraní napětí a únavu. Stimuluje se krevní a lymfatický oběh a zajišťuje rozproudění energie v těle. Kameny pomáhají především při bolestech hlavy, šíje, zad.

40 min . . . . 450,-Kč   záda + šíje

60 min . . . . 600,-Kč   celé tělo

Lochy

Vytvořeno službou Webnode